GALERIA ARTGUN

Show Filters

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

 • Dzięki uprzejmości Works11 mieliśmy możliwość uczestnictwa w wydarzeniu o nazwie „AREX 2022” gdzie w siedzibie w/w firmy przedstawiciele AREX defense zaprezentowali nowe modele pistoletów. Dodatkowo mieliśmy okazję testowania ich najnowszego produktu – Karabinka półautomatycznego AR 15 WORKS 11 by Hans. Wszystkie modele były testowane na strzelnicy i zrobiły na nas bardzo dobre wrażenie. Co tu dużo mówić kawał dobrej roboty! Pistolety marki Arex już są dostępne w asortymencie naszego sklepu. Niebawem dołączą kolejne nowe modele. Oczywiście karabinek półautomatyczny AR 15 WORKS 11 by Hans także pojawi się na naszej stronie. W załączeniu fotorelacja z wydarzenia. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie. I zapraszamy do zakupów 😃

 • Wspólnie z ekipą Kuźnia – Shooting&Training oraz Grupa Operacyjna „Patriot” uczestniczyliśmy w Festynie Rodzinnym na Osiedlu Pomorzany w Olkuszu. Stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem uczestników festynu. Dziękujemy za zaproszenie Pani Radnej Rady Miejskiej w Olkuszu – Katarzyna Kamionka oraz Zarządowi Osiedla Pomorzany w Olkuszu. Wspaniała impreza. Ogrom pozytywnej energii. Organizacja na najwyższym poziomie. Serdecznie podziękowania dla firmy „KG-TEC Instalacje Elektryczne” za pomoc w realizacji przedsięwzięcia oraz firmie – „Zapamiętaj Chwile – Justyna McKinlay Fotografia” za wspaniałą fotorelacje z imprezy oraz udostępnienie zdjęć. Widzimy się na następnych imprezach.😉

 • Skromna fotorelacja z Imprezy w Bogucinie Małym. Do zobaczenia na kolejnych imprezach…

 • Obchody Święta Niepodległości z udziałem Ligi Obrony Kraju Libiąż i ArtGun.

 • Zapraszamy do kontaktu mailowego – artgun@artgun.pl

 •  

  Szanowni Państwo,
  Informujemy, że jesteśmy liderem w zakresie sprzedaży specjalistycznej.
  Nasze produkty są używane przez Siły Zbrojne RP i podmioty odpowiedzialne za bezpieczeństwo państwa.
  Najwyższa jakość produktów/ usług świadczonych przez firmę ArtGun jest zasługą pasji, wiedzy, doświadczenia oraz faktem ciągłego doskonalenia.
  Powyższy sukces nie byłby możliwy gdyby nie firmy/ludzie z którymi współpracujemy. Wkrótce na naszej stronie pojawi się stosowna adnotacja z którymi podmiotami/markami współpracujemy, ale zapewniamy, że są to specjaliści/eksperci najwyższej klasy w zakresie działania naszej firmy. Ogromnie dziękujemy. Bez Państwa nasz sukces nie był by możliwy!
  Filozofią naszego działania jest spełnianie wymagań i oczekiwań klientów, dotrzymywanie ustaleń, terminów oraz ciągłe doskonalenie poprzez podnoszenie kompetencji naszej ekipy.
  Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy i instytucje zainteresowane rozwojem/utrzymaniem potrzeb obronnych naszego Kraju. Zapraszamy również partnerów rynku cywilnego do współpracy.
  Odległość oraz ilość nie ma dla nas znaczenia 😊
  Dziękujemy Państwu za zaufanie. Realizacja Państwa zamówień to dla nas ogromny zaszczyt.
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
 • ArtGun na Targach HUNT & FISH EXPO w Krakowie 22.04.2022r.

 • ArtGun jak zwykle na HUNT EXPO…działo się…😄

 • Skromna fotorelacja z Targów. Wiele się działo. Dziękujemy!

  „ArtGun na Targach „Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego MSPO” w Kielcach! Mamy dla was skromną fotorelację. Oczywiście dla naszych klientów mamy kilka niespodzianek i gratisów! Wypatrujcie nas na mediach społecznościowych lub naszej stronie internetowej https://artgun.pl/. Niebawem Konkurs! (do wygrania nagrody) 🙂

 • ArtGun jak zwykle na targach MSPO Kielce 2023. Sporo sprzętu do testowania, sporo znajomych 😉. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie.

 • Wszystko co dobre szybko się kończy.
  💪👍Super impreza! Wspaniali ludzie. Pyszne jedzonko oraz sporo atrakcji.
  W załączeniu skromna fotorelacja. Więcej na – Laki Strzał.
  Strzelanie, profesjonalne szkolenia strzeleckie, doradztwo profesjonalistów, pokazy, czyszczenie broni przez fachowca preparatami najwyższej jakości – General Nano Protection, zakupy, pyszne jedzenie…czego chcieć więcej?😉
  Podziękowania dla naszych klientów za zakupy z odbiorem na Imprezie.
  A dla solenizantów – 100 lat❗️❗️❗️
 • Ekipa ArtGun na Zawodach Czarnoprochowych z okazji Dnia Niepodległości w Klubie Strzeleckim Ligi Obrony Kraju Lokus.  Zawody odbywały się w kategoriach :

  • 50 m: Vetterli – Karabin czarnoprochowy
  • 25 m: Mariette – Rewolwer czarnoprochowy
  • 25 m: Kuchenreuter Pistolet czarnoprochowy

  Gratulujemy zwycięzcom!

  Wspaniała atmosfera. Obszerna fotorelacja.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników